Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Utworzono dnia 03.12.2019
Czcionka:

Pomimo braku białego śniegu i mrozu ponownie u nas się pojawił...

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia to wyjątkowy dzień, który kochają szczególnie dzieci, bowiem w tym dniu otrzymują oczekiwane prezenty od Świętego Mikołaja. Postać ta jest uwielbiana przez dzieci na całym świecie, ponieważ jest nie tylko ich przyjacielem, ale też powiernikiem ich marzeń  i życzeń.W tym roku Mikołaj nie zapomniał również o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy. Kilka dni wcześniej, w niedzielne popołudnie, 1 grudnia 2019 r., na Kompleksie Boisk Sportowych  „Orlik 2012” w Pakosławiu odbyło się spotkanie, na którym oczywiście pojawił się Święty Mikołaj. Przybycie Mikołaja poprzedziły występy Zespołu tanecznego „PAKA” w choreografiach świątecznych przygotowanych specjalnie na tę okazję. Występy nagrodzone zostały gromkimi brawami uczestników spotkania, tych dużych i tych małych. Dzieci przybyłe na spotkanie, oczekując na najważniejszego gościa, miały okazję wspólnie bawić się przy wesołych melodiach z elfami – pomocnikami  Świętego Mikołaja. Mogły też wspólnie udekorować choinki w zagrodzie Świętego Mikołaja. Jednak emocje sięgnęły zenitu, gdy pojawił się Święty Mikołaj w asyście Śnieżynki. Podczas rozdawania prezentów dzieci miały okazję zrobić sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem.
W tym radosnym spotkaniu uczestniczyło prawie 300 dzieci oraz licznie zgromadzeni rodzice i bliscy naszych milusińskich. W imprezie wziął udział również Wójt Gminy Pakosław – Pan Piotr Skrzypek.
Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu przy współpracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pakosławiu. Za okazane wsparcie w związku z organizacją tego wydarzenia serdecznie dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Fundacji Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda.

Halina KuszLicznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 55

W poprzednim tygodniu: 73

W tym miesiącu: 68

W poprzednim miesiącu: 306

Wszystkich: 31954

Pogoda

Imieniny

Zegar

KATALOG on-line