Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OBCHODY TYGODNIA BIBLIOTEK POD HASŁEM #BIBLIOTEKA

#BIBLIOTEKA

TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2019 ROK

Hasło XVI edycji Tygodnia Bibliotek przypadającego w dniach od 8-15.05.2019 r. brzmi #BIBLIOTEKA. Co kryje się pod tym hasłem, czego możemy się spodziewać w ramach organizowanych w tym czasie zajęć w bibliotece?

Współczesna biblioteka jest mocno zakorzeniona w historii, a jednocześnie śmiało spogląda w przyszłość. Ważne jest to, że marka jaką jest biblioteka coraz mocniej utrwala się  w świadomości społecznej mieszkańców dużych miast, ale i małych wiosek. W ramach swojej działalności Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławiu nieustannie poszukuje nowych użytkowników i stara się przyciągać ich do siebie innowacyjnymi usługami, czy bogatą ofertą kulturalną skierowaną zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych, aż po pokolenie seniorów. Poprzez promocję opatrzoną znakiem # staramy się  ułatwiać potencjalnym użytkownikom dotarcie do jej usług i zasobówZa hasłem #BIBLIOTEKA kryją się ludzie, zbiory, spotkania, wydarzenia, imprezy, konkursy. W ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek postaramy się sprostać temu hasłu i przygotowana została dla naszych czytelników  ciekawa oferta kulturalna, która ma podkreślić rolę czytania, bibliotek w poprawie jakości życia i zainteresować książką szerokie kręgi społeczeństwa.  
Poniżej przedstawiony został program obchodów tegorocznego Tygodnia Bibliotek realizowanego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pakosławiu oraz w Filii Bibliotecznej w Chojnie.

                                                                           Agnieszka Jeziorska


Imieniny

Zegar

KATALOG on-line