Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

SPARTAKIADA MIESZKAŃCÓW WSI

Utworzono dnia 28.03.2017
Czcionka:

SPARTAKIADA MIESZKAŃCÓW WSI

Dnia 26 marca 2017 roku w Centrum Kultury Chazackiej w Chojnie odbyła się SPARTAKIADA MIESZKAŃCÓW WSI. Organizatorami, jak co roku, byli: Rada Gminna Ludowego Związku Sportowego, Koło Liga Obrony Kraju oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Pakosławiu. Uczestnicy mogli zmierzyć się w następujących konkurencjach: warcaby, rzut lotką, tenis stołowy, podnoszenie ciężarka oraz strzelanie z wiatrówki. W Spartakiadzie Mieszkańców Wsi udział wzięło 158 uczestników. Na koniec zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiały się następująco:

 

KONKURENCJA: WARCABY

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: osoby do 16 roku życia
1. Zofia Plewa, 2. Natalia Kusz, 3. Michalina Mikołajska.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: osoby do 16 roku życia
1. Marcin Leciejewski, 2. Mateusz Niwczyk, 3. Błażej Leciejewski.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: powyżej 16 roku życia
1. Walentyna Minicka, 2. Karolina Sierpowska, 3. Kinga Sierpowska.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: powyżej 16 roku życia
1. Paweł Sierpowski, 2. Eryk Gotszling, 3. Jakub Lisiecki.

 

KONKURENCJA: RZUT LOTKĄ

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy I - III
1. Julia Kusz, 2. Karolina Kapała, 3. Julia Bartkowiak.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy I - III
1. Franciszek Plewa, 2. Juliusz Jackowski, 3. Błażej Kusz.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy IV - VI
1. Maria Szymkowiak.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy IV - VI
1. Dominik Lisiecki, 2. Sebastian Dąbrowicz, 3. Wojciech Szymkowiak.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: gimnazjum
1. Zofia Plewa, 2. Natalia Kusz, 3. Michalina Mikołajska.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: gimnazjum
1. Dominik Walkowiak, 2. Mateusz Niwczyk, 3. Kacper Białas.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: dorośli
1. Natalia Fiebig, 2. Karolina Sierpowska, 3. Adrianna Kusz.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: dorośli
1. Mariusz Rabiega, 2. Dawid Szafrański, 3. Paweł Kląskała.

 

KONKURENCJA: TENIS STOŁOWY

Kategoria: męska, grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy IV - VI
1. Wojciech Szymkowiak, 2. Marceli Samól, 3. Błażej Głowacz.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: gimnazjum
1. Michalina Mikołajska, 2. Natalia Kusz.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: gimnazjum
1. Gracjan Łacinik, 2. Bartosz Świątkiewicz.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: dorośli
1. Agnieszka Konieczna, 2. Kinga Sierpowska, 3. Karolina Sierpowska.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: dorośli
1. Roman Łacinik, 2. Paweł Kląskała, 3. Mariusz Danek.

KONKURENCJA: PODNOSZENIE CIĘŻARKA

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: gimnazjum
1. Michalina Mikołajska, 2. Natalia Kusz.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: gimnazjum
1. Kacper Białas, 2. Patryk Salbert.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: dorośli
1. Karolina Sierpowska, 2. Agnieszka Konieczna, 3. Kinga Sierpowska.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: dorośli
1. Paweł Sierpowski, 2. Mateusz Sierpowski, 3. Krzysztof Sierpowski.

 

KONKURENCJA: STRZELANIE Z WIATRÓWKI

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: osoby od 12 do 18 roku życia
1. Zofia Plewa, 2. Michalina Mikołajska, 3. Natalia Kusz.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: osoby od 12 do 18 roku życia
1. Dominik Walkowiak, 2. Paweł Kląskała, 3. Mateusz Niwczyk.

Kategoria: żeńska, grupa wiekowa: dorośli
1. Adrianna Kusz, 2. Agnieszka Konieczna, 3. Anna Duda.

Kategoria: męska, grupa wiekowa: dorośli
1. Andrzej Domagała, 2. Dawid Szafrański, 3. Piotr Duda.

Karolina Sierpowska