Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

NIE W MRĄGOWIE, NIE W TEKSASIE - W PAKOSŁAWIU COUNTRY GRA SIĘ

Utworzono dnia 03.07.2018
Czcionka:

Parada samochodowo-motocyklowa:
Wyjazd z parkingu przy kościele w Golejewku w prawo, dalej na skrzyżowaniu w Golejewku prosto w kierunku Pakosławia. W Pakosławiu kierujemy się w stronę Osieka ul. Kolejową, 22 Stycznia oraz Dubińską. Na rozwidleniu dróg skręcamy w prawo kierując się do miejscowości Pomocno, następnie kierujemy się w stronę Zaorla, a stamtąd do Sów. Na skrzyżowaniu dróg w Sowach skręcamy w prawo w kierunku Zalewu Pakosław. Trasa liczy około 15 km.

Uprzejmie informujemy, że na trasie przejazdu parady w godz. od 15:00-15:30 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym.

Informujemy także, że parking przy zalewie w Pakosławiu w godz. od 15:00 do 17:00 będzie dostepny tylko dla uczestników parady samochodowo-motocyklowej. Parking dla uczestników VI Pikniku Caountry będzie po prawej stronie przed zalewem, jadąc od strony Pakosławia.

Rejestracja uczestników parady - 15 lipca 2018r. od godz. 13:30 na parkingu przy kościele w Golejewku

Podczas Pikniku Country będzie można skorzystać z rowerów 4 generacji dostarczonych przez firmę Orange Polska. Dzięki zastosowaniu technologii lokalizacji GPS, GSM oraz czujnikom ruchu, rozpoczęcie oraz zakończenie jazdy może odbywać się w dowolnym miejscu wyznaczonym przez administratora. Brak stacji to oszczędność dla miasta oraz wolność i wygoda dla użytkowników. Wypożyczenie roweru jest bardzo proste. Należy zainstalować aplikację na smartfonie, założyć konto i już można wypożyczyć rower. Po skończeniu jazdy użytkownik zostawia rower w jednej z ustalonych stref parkowania. Może też to zrobić w innym, dowolnym, publicznym miejscu.